Як кинути палити за допомогою гiпнозу



Куріння – бич останніх десятиліть. Багато хто, хто схильний до шкідливої ??звички, бажає її позбутися, але, на жаль, це не так просто. Пробуються новомодні винаходи, починаючи від електронних сигарет і закінчуючи антинікотиновим пластиром. У 21 столітті стало популярне лікування куріння гіпнозом.

Гіпноз від куріння, точніше, кодування, проводиться із застосуванням техніки введення клієнта в транс, у якому впливає свідомість. Воно піддається коригування, робиться гнучким, дає відгук на інформацію, що приймається.

Під впливом гіпнотерапії стан мозку трохи змінюється, функціонування відбувається інакше: він відкривається для навіювань, інформаційні потоки, що даються гіпнологом, вбираються глибоко. Пацієнт може згадати про давню життєву ситуацію, епізод.

Підвищена навіюваність забезпечує успіх кодування. Психотерапевт займається перенастроюванням, створюється підсвідоме певне блокування, що впливає на негативне ставлення клієнта до куріння. Це досягається спеціальними фразами, які у звичайному житті звучать досить банально.
Пропонуємо вам дізнатись, про як правильно схуднути без шкоди здоров'ю ? Та Як самостійно кинути палити ? І Як правильно схуднути ?
Методики впливу
Гіпнотерапевти працюють зі свідомістю та підсвідомістю, застосовуючи такі технології:
- шок-методика, що відноситься до інтенсивної дії. Любитель цигарок переконується, що при черговій дії тютюнопаління зазнає болю;
- м'які техніки застосовуються акуратніше. Надається установка, що нікотин згодом викликатиме виключно огиду.

Кодування від куріння гіпнозом забезпечує бажану результативність, якщо пацієнт сильно бажає позбутися шкідливого пристрасті. У людині має бути непохитна віра в сеанс, що проводиться. Кинути курити за допомогою гіпнозу можна за явної готовності розлучитися зі шкідливою звичкою- говорить Степченков Ярослав, доктор наук

Способи терапії
- спосіб аудіовпливу. Сеанс проводиться гіпнологом при промовлянні спеціальних фраз, що несуть сенс того, що куріння є хворобою, злом. Клієнт може просто прослуховувати аудіозапис у стані гіпнотрансу. Це допустимо. Найбільш популярний сьогодні метод П. Маккена (аудіозапис).

Кинути курити за допомогою гіпнозу можна. Маленька поправка – якщо вас візьметься грамотний спеціаліст. Під час гіпнотичного сеансу затятий курець отримує навіювання лише на рівні свідомості. Пацієнт вводиться у трансовий стан, йому нав'язується нове ставлення до нікотину , дуку висказав Михайло Колосенко .

Психотерапевт це робить за допомогою зміни асоціацій до тютюнопаління. Результат такий: людина асоціювала куріння з релаксуючою дією, а потім виникає стійке негативне почуття. Сеанс гіпнозу від куріння діє лише на рівні свідомості.

Гіпноз куріння дає ефективні результати за допомогою спеціальних кодувань проти залежності. Курити можна кинути під гіпнозом за один сеанс, який триває не більше однієї години. Це залежить від індивідуальної гіпнабельності пацієнта, техніки, що застосовується.

Як швидко та ефективно позбутися нікотинової залежності? Це питання хвилює багатьох курців. Адже щороку в Україні від захворювань, спричинених цією шкідливою звичкою, помирає майже 345 тисяч громадян. Один із виходів, це гіпнотичні та сугестивні техніки. Давайте розглянемо докладніше, як кинути палити за допомогою гіпнозу, і чи є переваги цього способу перед іншими методами.

Як полегшити нікотинову ламку дієтою?
Правильне харчування в абстинентний період приділяється особливе значення. З раціону слід виключити міцний чай, каву, гострі приправи, алкоголь. Зазначені інгредієнти здатні відновлювати потяг до куріння. Допомагають організму впоратися з навантаженнями молочні продукти, клітковина свіжі фрукти та овочі, узвари з яблук, соки з м'якоттю. Не варто переїдати чи ходити голодному.
Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться