Недільна школа для дітей

Важливе місце в приході займає Недільна школа для дітей.

Перші заняття в ній почалися в 1999 році. На сьогоднішній день Недільна школа складається з чотирьох вікових груп: старша (з 10 до 13 років), середня (з 8 до 10 років), молодша (з 6 до 7 років), та  підготовча (з 4 до 6 років).

Основною задачею викладання в школі є навчити дітей сприймати цей світ і жити в ньому по Заповідях Божих.

У програму навчання крім основних предметів - Закону Божого, віровчення, Священного Писання - входять також додаткові - співи, драматургія (підготовка вистав до великих церковних свят), арт-терапія (уроки малювання з педагогом-психологом), школа майстерності (вироби своїми руками, ліплення, аплікації, декупаж і ін.). Під час великих свят організовуються святкові концерти.

Заняття проводять професійні викладачі у приміщенні Духовно-просвітницького центру, що діє при Свято-Воскресенському храмі села Зазим'є.

Детальна інформація за телефонами: 067 442 26 87 та 050 441 55 52Дорогі брати та сестри!

Починаються заняття в недільній школі, розклад насичений, дітки мають розвиватися не тільки духовно, а й творчо, фізично і інтелектуально. Всі педагоги працюють у нас безкоштовно. Вони всі віруючі люди і працюють во славу Божу. Проте для функціонування цього проекту є значні фінансові розходи, які парафія не може покрити за свій рахунок - канцелярія, харчування, подарунки. Тому прошу добрих людей допомоги - перечислити посильну суму.

Начинаются занятия в воскресной школе, расписание насыщенное, дети должны развиваться не только духовно, но и творчески, физически и интеллектуально. Все педагоги работают у нас бесплатно. Они все верующие люди и работают во славу Божью. Однако для функционирования этого проекта существуют значительные финансовые расходы, которые приход не может покрыть за свой счет - канцелярия, питание, подарки. Поэтому прошу добрых людей о помощи - перечислить посильную сумму.

Реквізити для пожертв на Недільну школу "Джерело радості"

Карта ПриватБанка: 4149 4393 0083 7501 Слинько Анатолій Миколайович

WebMoney:
R348164788531
U398459831658
Z334522953220

Дякую!
З повагою, прот. Анатолій Слинько

Детальніше в цій категорії: Православні богословські курси »