Гостинно запрошуємо до Храму!

Сьогоднішня святиня Зазим'я, Свято-Воскресенський храм с. Зазим'є, має три престоли: головний − в честь Воскресіння Христового, лівий − в ім'я апп. Петра і Павла, правий − архістратига Божого Михаїла. Величний вигляд храму вражає своєю неповторністю і оригінальністю. Храм завершується п'ятьма куполами. Над центральним входом розміщена двоярусна дзвінᄌця, що сповіщає зазимців про важливі моменти і події церковного життя. У 2005 році було позолочено куполи храму нащадком архієпископа Павла (Суботовського) Віталієм Михайловичем Суботовським.

Духовне життя Свято-Воскресенської парафії йде своїм руслом: звершується Євхаристія, люди каються в гріхах, причащаються до Тіла і Крові Христових, моляться за спасіння своє і своїх близьких, живих і померлих, возносять молитви за український народ і єдність Церкви. Парафіяльне життя храму поступово активізується, на богослужіння приходить все більше молоді, дітей і просто зрілих людей, які знаходять віру в Бога і прагнуть бути активними членами громади.

На даний час при нашому храмі діє бібліотека та Недільна школа для дітей. Час від часу з прихожанами проводяться катехізаційні бесіди, видається парафіяльна газета "Зазимський Благовісник", проходять духовні концерти, готуються трапези на великі свята для прихожан і гостей храму. Окрім того, щомісяця від храму здійснюються паломницькі поїздки православними святинями України і Росії. Регулярно проводяться екскурсії київськими святинями. Останнім часом в храмі зупиняються паломницькі групи з Росії (Ярославль, Єкатеринбург, Астрахань та ін.)

Настоятелем парафії сьогодні є протоієрей Олександр Генераленко, зусиллями якого церква ремонтується, оновлюється. Також зусиллями голови сільської ради Людмили Валентинівни Спичак та місцевих підприємців звершується будівництво Духовно-Просвітницького Центру (церковно-причтового будинку) при храмі, який має стати центром парафіяльного життя,  оновлено і упорядковано церковне подвір’я. Активно ведеться розпис внутрішніх стін храму.

Пріоритетна задача Церкви Христової – спасіння душ людських, яку Зазимська парафія − місцева Церква, старається виконувати. Наскільки успішно вона це робить, покаже Господь Бог зчасом, а поки-що − будемо трудитися спільно на славу Божу. Є ще багато благих задумів на майбутнє, надіємося що Господь нам в цьому допоможе.

 Богослужіння у храмі відбувається щосуботи о 16.00 (Вечірня) та щонеділі − Божественна літургія о 9.00. Після кожної недільної Літургії всі прихожани частуються смачним чаєм з благословенних трав Святої Землі (Єрусалим, г. Синай).

Також, напередодні великих церковних свят, служиться Всеношне бдіння о 16.00, а в день свята Божественна літургія о 9.00.

Заняття в Недільній школі відбуваються щонеділі з 9.00 до 13.45. Запис на заняття можна здійснити за телефоном 067 442-26-87.

Також, можна замовити молебень про здоров’я з акафістом за хворих, скорбних, ув’язнених, подорожуючих та ін. чи панахиду - за упокій, а також подати поминальні записки на сорокоуст (на півроку, рік).

Таїнства Церкви: Хрещення, Вінчання, Сповідь, Соборування, а також треби: поховання, освячення будинку, дачі, машини та інших речей відбуваються за домовленністю зі священником

Священники:

настоятель - отець Олександр Генераленко - т.050 352 82 37,

другий священик - отець Анатолій Слинько - 067 442 26 87, 050 441 55 52.

Детальніше в цій категорії: Про храм »