Якісний рівень для відповідної кваліфікаціїНапевно ви і самі розумієте, що роботу потрібно шукати відповідну власного досвіду, освіті і спрямованості. Тому перше, про що варто сказати ще перед співбесідою - не варто розглядати вакансії, які не підходять вам за рівнем або спеціальності: ви або даремно витратите свій час на зустрічі з рекрутером, або, можливо, влаштуєтесь на роботу, але дуже скоро зрозумієте, що не справляєтеся, або вона вам набридне. Хоча бувають і винятки - в тих випадках, коли вам хочеться кардинально змінити спрямованість професійної діяльності.

Наявності відповідного рівня кваліфікації мало для отримання заповітної посади - треба цей рівень ще й продемонструвати. Ви, звичайно, можете розповісти про те, яка ви чудова, розумна і талановита працівниця, але інтерв'юер повинен це ще й побачити. Отже, що має входити в ідеальну самопрезентацію?

Грамотна мова

Немає необхідності говорити про те, наскільки важливі знання граматичних, лексичних і стилістичних засад російської мови, особливо для людини, який пробується на зайняття посад, пов'язаних зі спілкуванням. Якщо ваша мова буде рясніти помилками, то нічого хорошого від співбесіди не чекайте.

Стресостійкість

Якість номер один, на думку роботодавців. Кожен день у сучасного працівника трапляється така величезна кількість неприємних сюрпризів, що він просто зобов'язаний вміти з ними справлятися. Якщо не вміє - страждає результат, що не є добре. Тому, коли інтерв'юер почне провокувати вас на нервову поведінку, тримайтеся спокійно, адже саме так зараз оцінюють стресостійкість.

Впевненість в собі

Нікому не потрібен тривожний і несамостійний працівник. Вважається, що впевнена у собі людина може довести до кінця почате, йому легше долати труднощі. Роботодавець зчитує це по вашим позі, жестах, міміці і ході, тому варто запам'ятати, як ви поводитеся в впевненому стані і продемонструвати це на співбесіді.

Доречі, ми пропонуємо вам, та вашим колегам онлайн тренінги з продажів, і дуже пропонуємо для вас, тренінг складська логістика Київ, а також і інші семінари, курси навчання.

Інтерес і ентузіазм

О-о-о, скільки слів написано про те, як важливо продемонструвати правильну мотивацію. Вважається, що вона здатна компенсувати виявлені недоліки в інших параметрах. Тому не соромтеся задавати питання, розповідати про те, що цікаво вам, адже саме так ви дасте роботодавцеві зрозуміти, що вам не все одно.

Уміння сприймати критику

Погодьтеся, це корисна якість для потенційного працівника. Не буває тих, хто ніколи не помиляється, і саме тому так важливо вміти вчитися на своїх помилках і отримувати зворотний зв'язок. Так що якщо раптом роботодавець зробить вам зауваження, спокійно вислухайте його, подякуйте і зробіть правильні висновки.

Високий рівень розвитку мислення

Природно, будь-який роботодавець прагне позбавити себе від дурних працівників. Постарайтеся не "гальмувати" під час співбесіди: сконцентруйтеся, знаходьте деталі, аналізуйте вхідну інформацію і генеруйте цікаві ідеї.

Діловий зовнішній вигляд

Звичайно ж, перше враження про вас складається в залежності від того, як ви виглядаєте. Напевно немає потреби пояснювати, що на співбесіду варто одягти на себе формально-діловому стилі. Це зовсім не означає, що ви не повинні бути жіночною - просто ця жіночність повинна бути підкреслена офіційними, а не сексуальними деталями.

Для зустрічі з роботодавцем виберіть якісний брючний або спідничні костюм, який прекрасно сидить на вас і підкреслює ваші достоїнства. Ви повинні відчувати себе в ньому впевнено. Хорошою альтернативою подібним поряд також буде спідниця-олівець довжиною приблизно до коліна (варіюйте її в залежності від типу фігури). Кольори краще вибрати консервативні і приглушені: чорний, темно-сірий, бежевий, темно-синій і інші. Якщо на вулиці холодно, зверху надіньте класичне пальто або тренч.

Взуття краще акуратна, без зайвого декору, на підборах і закрита - незалежно від пори року. Колготки обов'язкові, причому взимку ви можете надіти щільні чорні колготки - вони підкреслять довжину ваших ніг. Сумка повинна бути середніх розмірів і класичних форм: портфель, саквояж, планшет - швидше за все, щось суворе і прямокутне формату А4, куди увійдуть всі необхідні речі та документи. Доповніть вийшов наряд елегантними аксесуарами - шийною хусткою, сережками, кільцем і годинами, але не переборщіть: буває забавно, коли на посаду середньої ланки претендує дама, виряджена в пух і прах. Завершіть вийшов образ ноткою улюбленого парфуму - і ви готові до досягнень.

Всього лише за одну годину роботодавець повинен побачити ваші гідності і зрозуміти, чому він повинен взяти саме вас. Тому ваша задача - знайти оптимальний баланс, при якому ви поставитеся до співбесіди як до важливої ??події і, в той же час, не винищить себе тривогою. При цьому необхідно відчувати інтерв'юера і слідувати за ним в процесі спілкування. Ніхто не може гарантувати вам певних умов або ходу співбесіди, тому найважливіше якість - це гнучкість. Володіючи нею, ви завжди будете готові до всього. І тоді робота стовідсотково буде вашою!


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться