Три ключові критерії вибору ортопедичного матрацаДля кожної людини невід'ємною частиною його життя є здоровий, якісний сон. А все тому що, сон дуже важливий для здоров'я і благополуччя в будь-якому віці, в будь-якому статусі. Більшість чудово розуміють, що на якість і здоров'я сну впливає безпосередньо спальне місце в загальному, і матрац зокрема. І тому багато дуже ретельно ставляться до вибору цієї спальної приналежності, яка повинна відповідати всім вимогам, бути комфортною і якісною. На сучасному ринку даної продукції представлений дійсно широкий асортимент ортопедичних матраців: анатомічні, ортопедичні, вікові, різних розмірів та інше - докладніше тут.

ортопедичні матраци інтернетіПри виборі матраца має значення дотримання та врахування різних моментів, нюансів і критеріїв - дотримання їх допоможе вибрати дійсно найоптимальніший варіант в тій чи іншій ситуації.

Експерти інтернет магазину magdek.com.ua стверджують, що при виборі та купівлі ортопедичного матраца ключовими вважаються тільки три критерії. І щоб дійсно підібрати комфортний, якісний, сучасний, з хорошими анатомічними властивостями матрац, який буде безпечний у всіх його відносини, слід ознайомитися з характеристиками і нюансами при виборі даної спальної приналежності, і обов'язково враховувати три головні моменти:

  • Вік того, для кого призначається матрац . Цей пункт перший серед ключових критеріїв вибору матраців. Адже саме від віку того, кому призначається матрац, буде відповідно підбиратися жорсткість вироби і його анатомічні особливості. Вибираючи дитячий ортопедичний матрац (0-16 років) слід спиратися на: вік дитини, розмір спального місця, матеріал вироби і його міцність, а також на догляд за матрацом. Вибираючи матрац для людини 16-25 років, відмінним рішенням стануть жорсткі матраци або ж матраци середньої жорсткості. Вибираючи матрац для людини 25-47 років - кращим варіантом стане матрац середньої жорсткості. А ось вибираючи матрац для людини у віці 47 років і старше - головним критерієм є комфорт.
  • Вага того, для кого призначається матрац. Ні для кого не секрет, що кожна модель матраців має свої вагові обмеження. Так, вважається, що для 40-60 кг - підійде м'який матрац або матрац середньої жорсткості, для 60-90 кг - підійде матрац будь-якої жорсткості, а ось для людей з вагою більше 90 кг краще вибирати жорсткі матраци, які мають якісний пружинний блок.
  • Додаткові властивості. Додаткових властивостей у матраців зазвичай виділяють: гіпоалергенність, високі показники повітропроникності, водостійкість і еластичність.

Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться