Ритуальні пам'ятники з граніту очима РелігіїВ наш час релігія дуже переплітається з такою будівельною сферою як виробництво пам'ятників на могилу та їх встановлення на кладовищах. З точки зору релігії, надгробний памятник - це увіковічнення пам'яті тієї близької людини, душа якої відлетіла у вічне життя. Це згадка образу тієї дорогої Вашому серцю людини, яку Ви знали такою, як вона зображена на монументі.

Гранітний пам'ятник на могилу є невід'ємною частиною нашої релігії, нашого виховання, нашої загальнодержавної думки. Але не завжди люди, котрі замовляють памятники, знають всі деталі: як потрібно їх оформлювати правильно релігійно відносно того чи іншого віросповідання. Всі ці нюанси знають і далеко не всі виконавці - виробники памятників з граніту.

"Зазимський Благовісник" дасть декілька порад, завдяки яким Ви уникнете помилок при замовленні памятника. По-перше, форма і види хрестів. Якщо хрестик металічний або гранітний хрест має тільки одну перемичку, то він вважається каталицьким хрестом. Часто на кладовищах можемо бачити, що православним померлим між стелами встановлюють прямий хрест з однією перемичкою - це неправильно. Щоб хрест був православним, потрібна ще одна скошена перемичка внизу. Якщо ж до цих двох ще додати одну коротку перемичку вверху - будемо мати староправославний хрест. Все це стосується і латунних та бронзових виробів, які є елементами художнього оформлення багатьох памятників на кладовищі. Також треба слідкувати за розпяттям на хрестику: як зображені ноги Іісуса Христа. Якщо вони схрещені внизу - то це католицьке, якщо разом - православне.

Художнє оформлення гранітних памятників теж має бути правильним. Це стосується і гравірування зображень на камені. Зараз в Інтернеті можна знайти зображення образів святих, як католицьких, так і православних. Але одне і теж зображення, маючи зовсім невеликі відмінності, може відображати одне чи інше віросповідання.

В місті Коростишів, що на Житомирській області, є гранітна майстерня, яка робить все правильно, бо вже напротязі багатьох років працює у сфері виготовлення саме ритуальних пам'ятників з граніту. Ця фірма "РитуалГраніт" дуже добре зарекомендувала себе не тільки на комерційному ринку, але і в релігійному світі.

Матеріал підготовлено сайтом ritualgranit.com.ua


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться