Користь використання ортопедичного матрацаБагатьом доводиться на собі відчути неприємні відчуття, пов'язані з болями в спині. Виникнення таких симптомів займає друге місце після головного болю серед громадян Америки. За статистичними даними, у всьому світі близько 2 мільярдів чоловік відчувають хворобливість в області попереку. У більшості випадків такий стан обумовлено захворюваннями хребетного стовпа людини такими як:

 1. остеохондроз;
 2. грижа міжхребцевих дисків;
 3. сколіоз;
 4. радикуліт.

ортопедичний матрац вибрати в інтернетіЯк можна полегшити стан хворого при виникненні таких захворювань і перешкодити розвитку ускладнень? Один з важливих чинників, що впливають на стан людини, що зазнає хребетні болю - це правильний вибір матраца в інтернет магазині matrasin.kiev.ua.

Спальне місце людини, що зазнає спинні болі, повинно бути максимально комфортним, що допомагає розслабленню м'язів і підтримці хребта в стабільному положенні для зняття напруги в ушкодженому відділі. Щоб дотримати цю рекомендацію, варто задуматися над придбанням ортопедичного матраца, який зможе допомогти в боротьбі з хребетними болями. Зрозуміло, ортопедичний матрац не є панацеєю від захворювань спини, але воно полегшує загальний стан хворого і незамінне в профілактичних цілях.

Правильний підхід до підбору матраца

Першочергове завдання - це покупка якісного матраца, від властивостей якого залежить і його ціна. Матрац з максимальними ортопедичними показниками має високу вартість, але не кожен дорогий матрац є універсальним. Перш ніж придбати ортопедичне виріб слід проконсультуватися з лікарем, і визначити, яка підходить модель, в залежності від вашого захворювання. Також, купуючи матрац, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Для людей старше 45 років і масою тіла менше 90 кг підходять матраци середньої жорсткості. Споживачі з такими фізичними показниками повинні відмовитися від більш жорстких моделей.
 2. При артриті, радикуліті і остеохондрозі протипоказані м'які матраци. Використання таких виробів послужать погіршення загального стану.
 3. Формується дитячому організму буде корисно спальне місце середньої жорсткості, яким може служити безпружинний матрац.
 4. Ті, хто має серйозні захворювання хребетного стовпа, слід віддавати перевагу безпружинні моделям або виробам з блоком незалежних пружин. При виборі пружинного матраца необхідно приділити увагу показнику щільності розташування пружин.

Не забувайте, що будь-яке захворювання легше попередити, ніж лікувати згодом. Тому для запобігання виникненню спинних болів необхідно дотримуватися нескладних правил:

 1. в повсякденному житті носити зручне взуття;
 2. стежити за поставою, особливо під час сидячої роботи;
 3. регулярно робити фізичні вправи для спини;
 4. бути обережним, піднімаючи тяжкості.

Пам'ятайте, якщо не берегти хребет, то болі в спині не змусять довго чекати себе, ваше здоров'я у ваших руках.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться