Святий Миколай завітав у Зазим'є

  • Оцініть матеріал!
    (2 голосів)

Святителя Миколая, Мир Лікヨйських чудотворця особливо шанують на Русі. З давніх часів у пам’яті народу живуть різні розповіді про чудеса та випадки неочікуваної допомоги, що трапилися через молитви свт. Миколая. Любов народу до святого відображається в приказках, піснеспівах, народних традиціях та обрядах.

На честь Чудотворця Миколая в Зазимській школі та церкві були проведені святкові вистави. Напередодні свята в актовому залі школи для всіх бажаючих діти показали цікаву та повчальну виставу про Миколая. Всі юні глядачі за добрі справи отримали поᄡарунки від посланців Святитителя.

У самий день свята у Свято-Воскресенському храмі після літургії дітьми з Недільної школи для парафіян та гостей була відтворена вистава про Святого Миколая. Цього разу від Святителя Миколая через ангелят листи-побажання отримали всі присутні у Божому храмі. Ці подарунки з рук дітей-ангелят були приємною несподіванкою та розчулили багатьох. За старання діти від настоятеля храму отця Олександра отримали в благословіння ікону-складень із зображенням свт. Миколая.

Особливий поᄡарунок від Чудотвореця Миколая чекав вихованців Недільної школи. За іконою Святого, яка була до дня свт. Миколая прикрашена живими квітами, їх чекав персональний пакунок.

Діти з нетерпінням чекали цього моменту, заздалегіть готувалися, написали листа Святому Миколаю з проханнями. Перед тим, як отримати подарунок, учні побачили величний згорток, який був листом-відповіддю на їх прохання. Зміст цього послання слухали з неабияким захопленням та увагою, тому що сам св. Миколай звертався до них з порадою, побажаннями та молитовним благословенням на добрі справи. Наприкінці святкової програми пролунало пісенне побажання іменинникам та усім присутнім у храмі та тим, хто готував це свято «Многих та благих літ».

Вшанування святителя Миколая на Русі взагалі та у Зазим’ї зокрема, з кожним роком стає величнішим та різноманітнішим. Святкування цього Дня стає не тільки церковним, а й сімейним та суспільним святом, святом взаємодопомоги, добра та любові, святом чеснот, прикладом яких був сам Миколай Чудотворець.

Іван НАДИЧ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі