РУМУНІЯ. По стопах прп. Паїсія (Величковського) Рекомендовані

Дати поїздки: 

Місце паломництва: Румунія

Транспорт: комфортабельний автобус

 
Програма поїздки:

1 день. Неділя. Київ - Чернівці

20:04 - виїзд групи з Києва поїздом №117 до Чернівців.

2 день. Понеділок. Чернівці - Путна - Сучевіца - Нямець

7:10 - прибуття до Чернівців. Відправлення в Румунію. Перетин українсько-румунського кордону. Монастир Путна. Огляд монастиря, могила Святого Штефана Великого (засновника 44 румунських монастирів). Відвідування монастирського музею. Виїзд в монастир Сучевіца (1581 г.), відвідування усипальниці предків святителя Петра Могили. Прибуття в Нямецьку Лавру. Вечеря. Ночівля в готелі монастиря.

3 день. Вівторок. Нямец - Сіхастрія - Секу - Агапія - Варатек

Сніданок. Екскурсія по монастирю Нямец («Румунська Лавра»). Молебень біля мощей прп. Паїсія Величковського. Відвідування кістниці з мощами монахів, які проживали в монастирі. Вечеря. Ночівля в готелі монастиря Нямец. Відвідування чоловічого монастиря Сіхастрія, заснованого в 1655 році. Серед святинь монастиря - чудотворна ікона Пресвятої Богородиці. Келія самого шанованого в Румунії духівника 20-го століття - архімандрита Клеопи (Іліє). Переїзд в чоловічий монастир Секу (заснований в 1602 році). Святині монастиря: чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, привезена з о. Кіпр в 1713 році, мощі митр. Варлаама, мощі свв. Антипія і Вікентія. Відвідування жіночого монастиря Агапія (осн.1641-1643 рр.), названого на ім'я старця Агапія, учня Паїсія Величковського. Жіночий монастир Варатек. Мощі прп. Йосипа. Повернення в Нямец. Вечеря. Ночівля.

4 день. Середа. Нямец - Ясси - Сучава - Банчени

Сніданок. Виїзд в Ясси. Переїзд в місто Ясси - колишню столицю Румунської Молдови. Відвідування Кафедрального собору, поклоніння мощам св. Параскеви Сербської. Трьохсвятительська церква. Сучава. Поклоніння мощам великомученика Іоанна Сочавського. Перетин кордону. Приїзд в Вознесенський чоловічий монастир в Банченах. Ночівля в готелі монастиря. Серед святинь - частинки мощей свтт. Іонна Золотоустого, Григорія Богослова, Василія Великого. Прогулянка містом.

5 день. Четвер. Банчени - Бояни

Сніданок. Божественна літургія. Переїзд в Боянський жіночий монастир. Чудотворна ікона Божої Матері «Боянська» («сльозоточива»). Екскурсія по Чернівцях. 19:55 - відправлення в Київ поїздом №118.

6 день. П'ятниця. Чернівці - Київ

8:05 - повернення до Києва.

Участь у паломництві: 

Включає:

 • Проживання в монастирських готелях (2-3-х місні кімнати, зручності в номері в готелі в Румунії та 4-5-місні кімнати в Банченському монастирі в Україні);
 • Екскурсійний супровід по маршруту;
 • Транспортний супровід по маршруту (7-місні Mercedes Vito);
 • Медичну страховку;
 • Харчування (сніданок/вечеря);
 • Вхідні квитки в музеї.

Не включає:

 • Переїзд Київ-Чернівці та Чернівці-Київ (плацкарт - близько 400 грн в обидва боки);
 • Візовий збір (50 доларів для тих, у кого немає біометричного паспорта),

для пенсіонерів та студентів віза безкоштовно.

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ РУМУНСЬКОЇ ВІЗИ

 1. Проїзний документ, дійсний протягом мінімум трьох місяців після передбачуваної дати (останнього) виїзду, який має мінімум дві чисті сторінки. Наявність підпису власника в закордонному паспорті обов'язкова.
 2. 2 фото (3 х 4 см, на білому фоні), не скановані, не старше 6 місяців.
 3. Фінансова спроможність для перебування в Румунії (довідка з банку на оригінальному бланку з печаткою та підписом, про наявність коштів на рахунку - від 4000 грн).
 4. Довідка з місця роботи на оригінальному бланку підприємства / установи із зазначенням посади та окладу за останні 6 місяців. Для пенсіонерів - пенсійне посвідчення та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 місяців.
 5. Копія внутрішнього паспорта: сторінки з особистими даними заявника, з відмітками про виданий йому/їй закордонного паспорту/паспортів, його/її сімейний стан та реєстрація.

 

теги
Священик Анатолій Слинько

Тел.: +38 067 442 26 87,

          +38 050 441 55 52

Сайт: zazimye.info Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зателефонувати

Залиште нам номер Вашого телефону і ми Вам зателефонуємо.

Зателефонувати

Дякуємо! Незабаром ми Вам зателефонуємо.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свій e-mail Ваша електронна пошта неправильна
Будь ласка, введіть текст