Ізраїль за 8 днів

Період поїздки: 8 днів/7 ночей

Місце паломницької поїздки: Ізраїль (із проживанням в Горненському монастирі)

Транспорт: авіа, комфортабельний автобус

Програма поїздки:

1 день. Переліт Київ - Тель-Авів

Прибуття в аеропорт ім. Бен-Гуріона. Зустріч з представником приймаючої сторони в аеропорту ім. Бен-Гуріона. Переїзд до Віфлеєму. Поселення в готелі РДМ. Віфлеєм: храм Різдва Христового. Вечеря і ночівля. Підготовка до причастя, сповідь.

2 день. Єрусалим

Віфлеєм: літургія в храмі Різдва Христового. Печера Різдва Христового. Сніданок. Виїзд в Єрусалим. Монастир Хреста. Овеча купіль (Вифезда). Хресна дорога Спасителя «Віа Долороса». Храм Воскресіння Христового. Поклоніння животворящому Гробу Господньому. Вільний час. Повернення до Віфлеєму. Вечеря і ночівля.

3 день. Єрусалим

Сніданок. Виїзд в Єрусалим. Оглядовий майданчик на Оливній горі. «Стопочка» - місце Вознесіння Спасителя. Гора Елеон: Руський Православний Спасо-Вознесенський монастир (РПЦЗ), місце обрітення глави Іоанна Предтечі, гробниця архімандрита Антоніна (Капустіна). Гефсиманський сад: церква св. Марії Магдалини, мощі новомучениці княгині Єлизавети Федорівни та її келейниці Варвари, місце падіння Поясу Божої Матері. Камінь моління про чашу в Гефсиманському саду. Храм Успіння Богородиці в похоронній печері Іосафатової долини. Горненський православний жіночий монастир в Ейн-Керем. Вечеря і ночівля.

4 день. Віфлеєм, монастирі пустелі

Сніданок. Поле Пастушків. Юдейська пустеля: Лавра прп. Сави Освяченого. Монастир прп. Феодосія Великого (по можливості). Хеврон: ділянка Руської духовної місії, дуб Мамврийський (якщо дозволить політична ситуація в регіоні). Повернення в готель в Віфлеємі. Вечеря і відпочинок. 23.00 Виїзд на нічну літургію біля Гробу Господнього.

5 день. Віфлеєм - Єрусалим - Віфлеєм

04.00 Повернення в готель. Відпочинок. 10.00 Сніданок. 11.00 Виїзд. Самарія - перша релігійна столиця Ізраїлю, колодязь праотця Якова (якщо дозволить ситуація в сфері безпеки). Єрусалим: Сіон - храм Успіння Божої Матері на місці будинку Іоанна Богослова, світлиця Таємної Вечері і зішестя Святого Духа. Троїцький собор Руської духовної місії в Єрусалимі. Повернення в готель. Вечеря і ночівля.

6 день. Єрихон

Сніданок. Монастир Спокуси на горі Каранталь (сорокаденна гора). Подвір'я РДМ в честь святого Іоанна Предтечі в Єрихоні. Йордан. Обмивання в Витаварі (на місці Хрещення Ісуса Христа). Монастир прп. Герасима Йорданського. Повернення в готель.

7 день. Віфлеєм - Тверія

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Галілею. Гора Фавор. Православний монастир Преображення. Назарет: церква св. Архангела Гавриїла на місці Благовіщення; джерело Божої Матері; базиліка Благовіщення. Кана Галилейська (місце першого чудотворення Спасителя на шлюбному бенкеті). Магдала: храм св. Марії Магдалини (занурення в радонових джерелах). Розміщення в готелі, Тверія. Вечеря і ночівля.

8 день. Галілея - Тель-Авів - Київ

Сніданок. Виселення з готелю. Табгха - місце чудесного розмноження хліба і риб. Капернаум: храм 12 апостолів. Археологічний парк в Капернаумі: католицький монастир апостола Петра, фундамент візантійського храму на місці будинку апостола Петра, залишки Капернаумської синагоги. Відпочинок на Галілейському морі. Для бажаючих обід «рибкою Петра» (за додаткову плату). Трансфер в сторону Тель-Авіва. Лідда: храм і гробниця вмч. Георгія Побідоносця. Переїзд в Яффо. Руське подвір'я, храм ап. Петра і гробниця праведної Тавіфи. Вільний час на пляжі біля Середземного моря. Переїзд в аеропорт. Відправлення до Києва.

У програмі паломництва можливі незначні зміни.

Участь у паломництві 

(Сума може незначно коригуватися, залежно від ціни авіаквитків)

включає:

  • Авіапереліт Київ - Тель-Авів - Київ;
  • Розміщення в готелях (в 2, 3-х місних номерах);
  • Харчування в готелях (сніданок, вечеря);
  • Страховку;
  • Трансфери по програмі на комфортабельному автобусі;
  • Супровід російськомовного гіда.

Не включає:

  • Чайові, вхідні квитки і таксі на Фавор ().
  • Обіди

Священик Анатолій Слинько

Тел.: +38 067 442 26 87,

          +38 050 441 55 52

Сайт: zazimye.info Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « Ізраїль за 7 днів

Зателефонувати

Залиште нам номер Вашого телефону і ми Вам зателефонуємо.

Зателефонувати

Дякуємо! Незабаром ми Вам зателефонуємо.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свій e-mail Ваша електронна пошта неправильна
Будь ласка, введіть текст