Ізраїль за 7 днів

Період поїздки:  7 днів/6 ночей

Місце паломницької поїздки: Ізраїль (із проживанням в Горненському монастирі)

Транспорт: авіа, комфортабельний автобус

Програма поїздки:

1 день. Переліт Київ - Тель-Авів - Галілея

Відправлення з Києва. Прибуття в Тель-Авів. Зустріч з представником приймаючої сторони в аеропорту ім. Бен-Гуріона. Трансфер в Галилею. Назарет: храм архангела Гавриїла з джерелом Божої Матері. Капернаум: монастир 12 апостолів. Магдала: храм св. Марії Магдалини (занурення в радонових джерелах). Розміщення в готелі в Тверії.

2 день. Галілея - Єрусалим

Сніданок. Виселення з готелю. Кана Галилейська - місце першого чудотворення Спасителя. Гора Фавор. Православний монастир Преображення. Переїзд в Єрусалим. Оглядовий майданчик на горі Елеон з видом на стару частину Єрусалиму. «Стопочка» - місце Вознесіння Спасителя. Руський Православний Спасо-Вознесенський монастир, місце обрітення глави Іоанна Предтечі, гробниця архімандрита Антоніна (Капустіна). Поселення в готель. Вечеря. Ночівля в Горненському монастирі.

3 день. Єрусалим

Сніданок. Монастир Хреста в Долині зростання Животворящого Древа Господнього. Хресна дорога Спасителя «Віа Долороса». Олександро-Невське подвір'я. Єрусалимський Храм Воскресіння Христового. Вільний час в Старому місті. Повернення в монастир. Всенічне бдіння. Вечеря.

4 день. Монастирі пустелі, Гефсиманія

Сніданок. Лавра прп. Сави Освяченого. Монастир прп. Феодосія Великого (по можливості). Гефсиманський сад: церква св. Марії Магдалини, поклоніння мощам новомученіци княгині Єлизавети Федорівни та її келейниці Варвари, місце падіння пояса Божої Матері. Камінь моління про чашу в Гефсиманському саду. Храм Успіння Богородиці в похоронній печері Іосафатової долини. Вечеря.

5 день. Віфлеєм

Божественна Літургія у Храмі Різдва Христового у Віфлеємі. Сніданок. Поле пастушків. Хеврон - ділянку Руської духовної місії, дуб Мамврійський (якщо дозволить ситуація в сфері безпеки в регіоні). Повернення в готель. Вечеря.

6 день. Йордан - Єрихон

Сніданок. Монастир святого Георгія Хозевита в пустелі. Монастир прп. Герасима Йорданського. Йордан. Обмивання в Витаварі стало ся на місці Хрещення Ісуса Христа. Монастир Спокуси на горі Каранталь (по можливості). Єрихон (ділянка Руської духовної місії). Повернення в готель. Вечеря. Споведь (для бажаючих). 23.00 Виїзд на нічну літургію в Єрусалимський Храм Воскресіння Христового.

7 день. Виліт до Києва

04.00 Повернення в монастир. Відпочинок. 10.00 Сніданок. 11.00 Виїзд в сторону Тель-Авіва. Лідда: храм і гробниця вмч. Георгія Побідоносця. Переїзд в Яффо. Руське подвір'я, храм ап. Петра і гробниця праведної Тавіфи. Вільний час на пляжі біля Середземного моря (по можливості). Переїзд в аеропорт імені Бен-Гуріона. Відправлення до Києва.

У програмі паломництва можливі незначні зміни.

Участь у паломництві 

включає:

  • Авіапереліт Київ - Тель-Авів - Київ;
  • Розміщення в готелі Горненського монастиря (блокова система);
  • Розміщення в готелі Тверії (в 2,3-х місних номерах);
  • Харчування в готелях (сніданок, вечеря);
  • Страховку;
  • Трансфери по програмі на комфортабельному автобусі;
  • Супровід російськомовного гіда.

Не включає:

  • Чайові, вхідні квитки і таксі на Фавор ().
  • Обіди

Також пропонуємо

Священик Анатолій Слинько

Тел.: +38 067 442 26 87,

          +38 050 441 55 52

Сайт: zazimye.info Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зателефонувати

Залиште нам номер Вашого телефону і ми Вам зателефонуємо.

Зателефонувати

Дякуємо! Незабаром ми Вам зателефонуємо.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свій e-mail Ваша електронна пошта неправильна
Будь ласка, введіть текст