По святиням Грузії Рекомендовані

Дати поїздок: 

Місце паломницької поїздки: Грузія

Транспорт: авіа, комфортабельний мікроавтобус

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ:

1 ДЕНЬ. 21.01. ТБІЛІСІ
Прибуття в Тбілісі. Зустріч в аеропорту міста Тбілісі з гідом. Розміщення в готелі. Вечеря. Прогулянка нічним містом. Ночівля в Тбілісі.

2 ДЕНЬ. 22.01. ТБІЛІСІ
Сніданок. Пішохідна екскурсія по місту. Храм Метехі. Пам'ятник засновника міста - царя Вахтанга Горгасали. За переказами храм споруджений в V столітті, під час будівництва міста, а відновлений в XIII в. царем Димитрієм Самопожертвователем. Район сірчаних лазень, де за легендою цар прийняв рішення про будівництво міста. Собор Сіоні (VIв), де зберігається Хрест просвітительки Грузії св. Ніно і глава апостола Фоми. Скляний міст «Свободи». Парк «Ріці». Підйом по канатній дорозі в цитадель міста - Нарікала. Звідси відкривається вид на старе місто. Храм Анчісхаті (VI ст.) І храм Кашветі. Увечері - прогулянка по вулиці ім. Шота Руставелі. Кафедральний собор Самеба, де служить Католикос-Патріарх всієї Грузії, Архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Пицундский і Цхум-Абхазький Ілія II. Вечеря. Вільний час. Ночівля в Тбілісі.

3 ДЕНЬ. 23.01. Мцхета
Сніданок. «Свята столиця Мцхета» - місто, який до V століття був столицею Іберії. Підйом на гору, яку з VI століття прикрашає храм Святого Хреста - Джварі. Собор Светіцховелі (XI в), де під спудом зберігається Хітон Господній і овечих пророка Іллі. Монастир Самтавро (XI ст.), Де знаходиться келія св. Ніно, могили св. царя Міріана і св. цариці Нани. У соборі - мощі прп. Гавриїла (Ургебадзе) і чудотворна ікона «Самтаврійская Богородиця». Монастир Шіомгвіме (15 км). Місце, де в VI столітті подвизався один з ассірійських батьків - преподобний Шио. Переїзд в регіон Месхеті. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля в Ахалцихе.

4 ДЕНЬ. 24.01. Месхетії
Сніданок. Замок Хертвісі. Про нього було відомо ще античним історикам. Це не тільки найдавніший, а й один з найбільш збережених замків країни. Скельний монастир Вардзія, який в XII столітті побудувала цариця Тамара. Недалеко від Вардзії - жіночий монастир Верхня Вардзія (X століття), де знаходиться чудотворна ікона святителя Миколая Угодника. Монастир Саро. Повернення в Ахалцихе. Замок Рабат. Вечеря. Ночівля в Ахалцихе.

5 ДЕНЬ. 25.01. Месхетії
Сніданок. Монастир Сапара. Курорт Боржомі. За бажанням, в національному парку можна викупатися в сірчаної воді. Монастир Урбнісі - місце де в IV столітті жила св. Ніно. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

6 ДЕНЬ. 26.01. Квемо Картлі
Сніданок. Переїзд в регіон Квемо Картлі. Собор Болнісі, який в V столітті побудував цар Вахтанг Горгасали. Монастир Дманіскій Сіоні. Тут же - стародавнє місто-музей Дманісі. Повернення в Тбілісі. Монастир св. Георгія Шавнабада. Увечері - собор Сіоні, де після вечірнього богослужіння на поклоніння винесуть Хрест св. Ніни. Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

7 ДЕНЬ. 27.01. Кахетії. День пам'яті св. Ніно.
Монастир Бодбе. Тут з IV століття почивають мощі просвітительки Грузії св. Ніно. Святкова літургія. Занурення в купелі св. Ніно. Переїзд в древнє місто-фортеця Сігнагі - батьківщину великого грузинського художника Ніко Піросмані. Монастирський комплекс Некресі - місце подвигів одного з тринадцяти ассірійських батьків - Авві. По дорозі - відвідування виноробної мікро-зони Кіндзмараулі. Винний льох і дегустація грузинських вин. Місто-музей Гремі, який з XV століття був столицею Кахеті. Храм Архангелів і царська резиденція. Переїзд в місто Телаві. Розміщення в готелі. Вечеря з кахетинським вином. Ночівля в Телаві.

5 ДЕНЬ. 28.01. Кахетія - АЕРОПОРТ
Сніданок. Відвідування монастирського комплексу Шуамта. Переїзд до Гомборского перевалу (1640 м) і спуск на Іорскую долину. Місто-фортеця Уджарма - місце, де в IV столітті св. Ніно поставила один з трьох чесних хрестів. Переїзд в Тбілісі. Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.

Участь у паломництві: 

включає:

  • проживання в готелі 2-3 * в 2-5 місних номерах;
  • сніданки і вечері по програмі;
  • транспортне обслуговування (автобус і залізниці переїзди);
  • екскурсійне обслуговування;
  • страховку.

Не включає:

  • переліт (170 у.о.);
  • обіди та вечері по програмі;
  • платні входи: музеї, канатна дорога, вхід до печери, катер.

Священик Анатолій Слинько

Тел.: +38 067 442 26 87,

          +38 050 441 55 52

Сайт: zazimye.info Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зателефонувати

Залиште нам номер Вашого телефону і ми Вам зателефонуємо.

Зателефонувати

Дякуємо! Незабаром ми Вам зателефонуємо.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свій e-mail Ваша електронна пошта неправильна
Будь ласка, введіть текст